آموزش بلاگری در وردپرس پوش
شناسه پست: 1958
بازدید: 233

آموزش بلاگری در اینستاگرام

آموزش بلاگری یکی از مهمترین موضوعاتی میباشد که امروزه در دنیای مجازی ترند شده و توجه ویژه ای به این موضوع داده میشود.باتوجه به اینکه امروزه اکثرا افراد در دنیای مجازی وبه ویژه اینستاگرام فعالیت میکنند باید بدانند که چطور میتوانند از این پلتفرم استفاده کرده و به یک بلاگر حرفه ای تبدیل بشوند وبه درآمد های فوق العاده خوبی برسند.در این مقاله میخوایم به این موضوع پرداخته وبه شما به صورت رایگان آموزش بلاگری در اینساگرام را اموزش خواهیم داد.

اموزش بلاگری وردپرس پوش

بلاگر به دلیل اینکه مستقیم با مخاطبان در ارتباط است باید بداند که قدرت آن در رضایت هرچه بیشتر مخاطبان میباشد وتلاش میکند که مخاطب را جلب واعتماد مردم را افزایش دهد.به همین دلیل اکثر بلاگرها اگر قرار باشد برندی خاص را تبلیغ کنند سعی بر نقد وبررسی دقیق برند میکنند و از بزرگنمایی بیش از حد پرهیز میکنند.پس به طور خلاصه به این نتیجه میرسیم که بلاگر شخصی است که تولید محتوا انجام میدهد واین توید محتوا در راستی هدفی است که بلاگر دنبال میکند.

بلاگر کیست؟

آموزش بلاگری، نخست باید بدانیم که بلاگر کیست؟ و بلاگری چیست و پس از آن به آموزش بلاگری و  آموزش بلاگری در اینستاگرام بپردازیم. بلاگر، شخصی است که در عصر رسانه، از نوشتن یا به اصطلاح بلاگ کردن کسب درآمد می کند. بلاگرها افرادی ها هستند که با استفاده از شبکه های اجتماعی وقدرت دیحیتال در یک موضوع به عنوان متخصص ظاهر میشوند وباتولید محتوای،متنی و ویدیویی اعتماد مخاطبان خود را جلب میکنند.

انواع بلاگرها و بلاگرهای معروف ایران و دنیا در اینستاگرام?!!!

بلاگرهای مشهور اینستاگرام را در لیست زیر مشاهده میکنید:

  • بلاگر غذایی: Food Blogger – milad_tester
  • بلاگرخودرو:   Car influencer – khodrobank
  • بلاگر طنز – Entertainment influencer – babaknahrin
  • بلاگر وردپرس webiste & developer – wppush

آموزش بلاگری در اینستاگرام

دوره آموزشی بلاگری های زیادی در عرصه اینترنت تدریس میشود ولی ما به شما به صورت  رایگان کلیات آموزش بلاگری در اینستاگرام را توضیح خواهیم داد ولی پیش نیاز این آموزش این است که شما آموزش تدوین ویدیو با کمتاسیا را گذرانده باشید.

اگر میخواهید بلاگر شدن را یادبگیرید در مرحله اول باید موضوعی که به آن صنف علاقه دارید انتخاب کنید که مهمترین قسمت اموزش بلاگری این موضوع هست!بعدا نگین که کاش حوزه دیگری رو انتخاب میکردم.

8گام تا بلاگری شدن در اینستاگرام

یلاگ می تواند نگرش ما را به زندگی و دنیای اطراف و حتی خودمان دچار تحول کند، اما بیشتر بُعد کسب درآمد آن است که افراد را تشنه بلاگر شدن می کند. اما بد نیست با دیگر مزایای این حرفه جالب بیشتر آشنا شوید.

1- یک سرگرمی سالم

جدای از اینکه بلاگری می تواند ساعات یا روزهای زندگی شما را به خوبی ثبت کند، شروع یک صفحه یلاگ شخصی باعث می شود چشمان شما به نحوه اجرا و آنچه در چشمان دیگران از خودتان به نمایش می گذارید باز شود. می توانید روند رشدتان را تحت نظر داشته باشید و شناخت هر چه بیشتر خودتان کمک می کند که سبک زندگی بهتری را پیدا کنید.

بلاگری در وردپرس پوش

 

2- تقویت کننده اعتماد بنفس

بلاگر شدن کمک میکند با وحشت صحبت کردن در جمع روبرو شده و از این راه اعتماد به نفس فرد بیشتر میشود. بلاگری در واقع بهترین راه برای آرامیش یافتن وبرقرار ارتباط بهتر با دیگران است.این شانس وجود دارد که کارتان زیاد دیده نشود در این مرحله اعتماد به نفس خود را حفظ کرده وبا قدرت به کارتان ادامه دهید زیرا درآینده نتیجه آن را خواهید دید یکی از کارهایی که توی بلاگری هست تولید محتوای جذاب باید درست کنید که در ادامه توضیح خواهم داد.همچنین راه کنار آمدن با کامنت های انتقادی را یاد بگیرید تا روحیه خود را در این مواقع نبازید.

4- یافتن ارتباطات بیشتر

حمایت از کارهای بلاگرهای معروف ومشهور اینستاگرام یکی از راه های موفق شدن در این راه است که میتوانید با ارتباط گرفتن با این اشخاص و اورده شدن نامتان در کنار این اشخاص به مقام اجتماعی بالایی دست بیابین.به همین دلیل تمرکز اصلی در هنگام شروع کار بهتر است بر روی برقراری روابط درست با دیگران باشد چون باعث افزایش فالور شده وابتکار عمل بیشتری به ولاگر میدهد.

5-با مخاطبان خود بیشتر آشنا بشید

اینستاگرام در مورد این که شما جامعه ومخاطب خاص خود را بشناسید امکانات جالبی را فراهم کرده است که یکی از این امکانات قسمت insight است که میتوانید جهت برنامه ریزی تولید محتوای خود وشناسایی مخاطب خود و اینکه مخاطبان شما بیشتر به چه نوع محتوایی جذب میشند دست بیابید.

6-از پلتفرمهای دیگر غافل نشو!!!!

خب یک بحث دیگری هم که هست اینه که فقط اینستاگرام رو پیش نبر در کنار اینستاگرام پلتفرمهای دیگر رو هم پیش ببر تا بتونی از تمامی امکانات فضای مجازی استفاده کنی برای این کار میتونی برای خود یک سایت طراحی کنید و بلاگری در این زمینه را هم پیش ببرید که خب برای این کار نیاز به وبسایت خواهید داشت ما در دوره هوش برنامه نویسی نوین (آموزش طراحی وبسایت بصورت صفر تاصد را دراختیارتان قرارمیدهیم)??

7-پیستگی محتوایی داشته باش

پیوستگی محتوایی در اینستاگرام به این منظور است که با برنامه ریزی محتوایی پیش برین وبه صورت هفته ای،ماهانه برنامه ریزی داشته باشین اینطور نباشد که یه روز محتوا پستی تولید کردین فردا بیخیالش بشین! نه این کار اشتباه هست باید شما هرروز با مخاطبان خود تعامل داشته باشید و محتوای خود را طبق برنامه ریزی از قبل تعیین شده پیش ببرید.

8-از هشتگ زدن غافل نشید?

هشتگ در اینستاگرام معجزه میکند درواقع کوچک شده اکسپلور هست اگر میخواین محتواهاتون بیشتر دیده بشه باید ابتدا در هشتگ ها موفق شده باشین اگر عملکردتون در هشتگ خوب باشد اینستاگرام شمارو حتی با فالور کم هم اجازه دیده شدن در اکسپلور را هم میدهد. برای نوشتن اصولی هشتگ نویسی شما ابتدا باید رقیب های بزرگی که در اون حوزه کاری بلاگری میکنید پیدا کنید و3عدد از  هشتگ های مهم خودتون رو روی کاغذ بنویسید برای مثال توی حوزه کاری وردپرس پوش: #آموزش وردپرس#آموزش_برنامه_نویسی#آموزش_تدوین_ویدیو از مهمترین تگ ها میباشد.سپس باید به سراغ تگ های کوچکتر بروید وسعی کنید محتواهاتون توی تاپ سرچ تگ ها ببرین اونوقت باعث رشد پیجتون خواهید شد ومطمینا زودتر دیده شده  وبه اکسپلور راه خواهید یافت.

امیدوارم که این راهنمایی ها بتوند در استارت کار شما را یاری کند و باعث شود روحیه بلاگری درون خود را ایجاد کنید ویک بلاگر موفق شوید.

در آخر یک توصیه ای که دارم این است که موفقیت یک شبه به دست نمی آید بلکه استمرار وتکرار وتعهد شما نسبت به کار شما را در این مسیر موفق میکند نه تنها در این مسیر بلکه در تمامی مسیرها وتلاشهایتان بی ثمر نمیشود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

20 − ده =