شناسه پست: 1411
بازدید: 334

قبل از هر چیز ، باید بدانید که ما 4 پنل داریم ، 2 تا برای لینوکس که معروف ترین آن ها نیز هستند و 2 عدد هم برای ویندوز .

در لینوکس پنل‌هایی که ما پیشنهاد می‌کنیم، پنل‌های C-panel و Direct-Admin هستند. سی پنل به طبع ظاهر بهتر و کاربرپسند تری به نسبت دایرکت ادمین دارد و ما پیشنهاد ما سی پنل است. از آن جایی که سی پنل ایران را تحریم کرده است ، هاست های داخل ایران فقط سی پنل هستند . و خب به طبع اگر بخواهیم که بهترین سرویس را ارائه دهیم باید از این کنترل پنل استفاده کنیم .

طراحی سایت در تبریز

پشتیبان گیری

نکته دیگری که وجود دارد و باید به آن توجه کنید بک آپ است. هاستی که تهیه میکنید می بایست حد اقل بک آپ هفتگی را دارا باشد .حالا برای مثال پنل C را انتخاب می‌کنیم ، بعدازاینکه دامنه خود را ثبت کردیم احتیاج است که یک‌هاست داشته باشیم، که دامنه خود را بر روی آن‌هاست بارگذاری کنیم و همچنین اطلاعات سایت خود را روی آن دامنه به‌اصطلاح بالا بیاوریم و استفاده کنیم.

آدرس دامنه‌ای که من انتخاب کردم gholizadeh است و حال برای اینکه اشتباهی به وجود نیاید من از همین بخش داخل پنل کپی‌اش می‌کنم. حال میگوییم که این دامنه را بر روی هاستی که انتخاب کرده ام استفاده میکنم . 

و در آخر برای راه اندازی وبسایت ، بعد از خرید نهایی اطلاعات فردی خود را وارد و تائید میکنیم .
یک رمز قوی انتخاب می‌کنیم. اگر که شما یک‌هاست دارید و حال می‌خواهید انتقال دهید و همچنین یک توضیح خیلی خاص دارید در رابطه با محصولی که می‌خواهید خریداری کنید و یا یک کار خاص می‌خواهید انجام دهید حتماً در داخل توضیح اضافه محصول وارد کنید.

ایمیل اطلاعات هاست

خب در آخر ، شما بعد از اتمام مراحل بالا و خرید هاست ، یک سری ایمیل دریافت خواهید کرد ، که مهم هستند و این که احتمال اسپم شدن و یا به هر دلیلی دریافت نکردن این ایمیل ها بسیار بسیار پایین است ، بنابر این هیچ های نگرانی نیست .

آموزش وردپرس در تبریز

در ادامه توضیح می‌دهدم که اگر ایمیلی برای شما ارسال نشد به چه صورت بتوانید آن مشخصات‌ هاست که برای شما ارسال‌شده است را مشاهده کنید. اگر دقت کنید به Inbox من بابت هدیش هاست دو ایمیل آمده که به جمع مشتریان اکسپرس خوش‌آمدید و اطلاعات را نشان داده است. فاکتور مشتری هم برای ما صادرشده است. اگر داخل اسپم را چک کنیم سفارش جدید ما را ثبت کرده است. نوشته‌شده سفارش داده‌اید و اطلاعات‌ هاست نیز نمایش داده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]